Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Firestorm Over Kronus 3.5 i 3.6
Autor Wiadomość
CornflakesPL

Wysłany: 2013-01-25, 19:16   Firestorm Over Kronus 3.5 i 3.6

A więc zacznę od tego , że modyfikacja ta dodaje nam nową rasę a mianowicie INKWIZYCJE , dodatkowo ten mod dodaje nam do każdej armi z podstawowej wersji gry i jej dodatków nowe jednostki ( np termosów chaosu czy też dreda chaosu , skorpionów od eldarów , oraz wiele wiele innych ) oraz udoskonala grę pod względem indywidualnego wyglądu postaci ( nikt nie wygląda tak samo - różne chełmy , pancerze , głowy ... ). Ta modyfikacja nie kończy się tylko na zmianie wyglądu gry ale także na zmianie samej rozgrywki . Po zainstalowaniu modyfikacji oraz jej uruchomieniu w głównym menu ( w zakładace MODS/Modyfikacje ) to podczas gry ulegnie zmianie rozbudowa bazy , szkolenie jednostek oraz ich ulepszenia. Dodatkowo rozgrywka na modzie jest bardziej realistyczna gdyż pistolet nie zniszczy budynku czy też zwykły karabin - tu będzie potrzebna broń odpowiednia do tych celów np wyzrutnia czy tez młoty energetyczne do walki wręcz . Aby lepiej poznać moda ściagnijcie go ;");-) OTO LINKI DO POBRANIA:

-FOK wersja 3.5:

http://www.moddb.com/mods...ownloads/fok-35

( Manualna Instalacja )

http://www.moddb.com/mods...oads/fok-35-exe

-FOK wersja 3.6:

http://www.moddb.com/mods...-candidate-4530

Życze miłej gry na modzie :-D !!![/b]

XMichal95 

Wysłany: 2013-08-01, 12:12   

grałem na becie 3.5 jest zajebisty dzięki za linka

Górnik
Gość
Wysłany: 2014-10-15, 00:33   

Sory za odkop, ale jest może spolszczenie? I czemu mam napiski pokroju "No range" przy opisach i jednostkach? Niezwykle istotne jest dla mnie posiadanie tejże modyfikacji z powodów rozrywkowych... :)
:lol:

Heian 
Administrator
Imperator

Wysłany: 2014-10-18, 14:33   

O spolszczeniu nie słyszałem, a ten tekst jest po prostu błędem twórców... Nie wpisali tego co trzeba ;");-)
Chaosowa prowizorka.
"Ja jestem Sa'kage, pan cieni. Zagarniam cienie, których Cień nie sięga. Jestem zbrojnym ramieniem zbawiania. Jestem Nocnym Wędrowcem. Jestem Szalami Sprawiedliwości. Jestem Tym, Których Strzeże Niewidocznego. Jestem Zabójcą-Cieniem. Jestem Bezimienny. Zbrukani nie pozostaną bez kary. Moja droga jest trudna, ale niezłomnie jej służę. W hańbie i honorze, we wstydzie i godności. W ciemności i w świetle. Będę zaprowadzał sprawiedliwość i miłował łaskę." – Durzo Blint, Anioł Nocy

Mój osobisty blog z opowiadaniami.

Retrion 
Masakrator

Wysłany: 2014-12-19, 14:07   

Ale i tak warto zobaczyc :D

Heian 
Administrator
Imperator

Wysłany: 2014-12-19, 20:51   

Według mnie, postacie nie wyglądają zbyt rzeczywiście i strasznie wolno się poruszają. Ale pomysł ciekawy ;");-)
"Ja jestem Sa'kage, pan cieni. Zagarniam cienie, których Cień nie sięga. Jestem zbrojnym ramieniem zbawiania. Jestem Nocnym Wędrowcem. Jestem Szalami Sprawiedliwości. Jestem Tym, Których Strzeże Niewidocznego. Jestem Zabójcą-Cieniem. Jestem Bezimienny. Zbrukani nie pozostaną bez kary. Moja droga jest trudna, ale niezłomnie jej służę. W hańbie i honorze, we wstydzie i godności. W ciemności i w świetle. Będę zaprowadzał sprawiedliwość i miłował łaskę." – Durzo Blint, Anioł Nocy

Mój osobisty blog z opowiadaniami.

cdfre
Gość
Wysłany: 2015-05-01, 13:40   

Jak zainstalować tego moda?
:-?

Retrion 
Masakrator

Wysłany: 2015-10-03, 16:31   

Na google można łatwo znaleść linki albo na Youtube wpisz.

Odpowiedz do tematu