Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrowersyjne Nick'i
Autor Wiadomość
Filozo
Moderator

Wysłany: 2013-01-25, 11:50   Kontrowersyjne Nick'i

Niedawno grałem na multi z dość kontrowersyjnymi ludźmi, i nie chodzi mi tu o taktykę jaką zastosowali, ani też o wynik rozgrywki (którą wygrałem). Rzecz tyczy się używanych przez nich Nick’ów. Nick’ów dość kontrowersyjnych, zwłaszcza dla mnie. Ciekawi mnie co myślicie o tego rodzaju Nick’ach ? Czy również spotkaliście się kontrowersyjnymi Nick’ami,
a jak tak to z jakimi ?
Dodaję screen’a z wczytywania rozgrywki na którym widać w zespole drugim Nick’i graczy o których mi chodzi:
LoveSTALIN oraz [WTF]HITLER .

Liczę na wasze komentarze w dyskusji.

PS. Żeby Powiększyć obrazek wystarczy na niego kliknąć xP

Revleschenko 
Sierżant

Wysłany: 2013-01-25, 17:10   

Pf... mnie to nie obchodzi, zresztą często spotykam ludzi z takimi nickami. Jak chcą mieć takie nazwy, niechaj mają ,żyjemy w wolnym kraju, jak to lubią głosić amerykanie ;) .

CornflakesPL

Wysłany: 2013-01-25, 18:26   

Moim zdaniem temat dobry tylko , że uważam iż niektóre nicki są także ciekawe - inna dyskusja na temat nicków ( większość ludzi wybiera sobie to co zostaje wolne ) , np biorą sobie nicki od imienia , od ksywy albo z innych rzeczywistych dla nich powodów a to że np ktoś bierze hitlera czy Stalina to albo jest **** albo po prostu uważa to za zabawne lub po prostu jest jego idolem w sumie na tym temacie nie powinno być kontrowersyjnych nicków ( tylko ) ale ogólnie całokształt, hm w zasadzie nie mam pomysłu jak się na ten temat zbyt wypowiedzieć , może mnie ktoś podratuje ;");-)

Retrion 
Masakrator

Wysłany: 2013-07-10, 11:46   

A ja z przyjemnością miażdzę takich przeciwników i mam podwójną satysfakcje z tego jak pokonam takiego typka z jakimś kontrowersyjnym nickiem :mrgreen:

Kom pszemyslav 
Siekierka imperatora

Wysłany: 2013-07-14, 17:10   

Ci goście albo są rzeczywiście neofaszystami/komunistami, w co szczerze wątpię, albo po prostu, co jest bardziej prawdopodobne, mają sraczkę we łbie więc wybierają posrane nicki.

Odpowiedz do tematu