Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mody do Dawn Of War 2 i Chaos Rising
Autor Wiadomość
Michal Chaos 
Glory for Chaos

Wysłany: 2011-03-06, 11:03   Mody do Dawn Of War 2 i Chaos Rising

Witam założyłem ten temat żeby można było po dyskutować i polecać różne mody do naszego Warhammer.Polecam przeczytać ten artykuł w którym zawarte są jedne z najawarzniejszych modów oto link do artykułów:
http://www.gram.pl/art_9w...of_War_II.html,

A oto mody które według mnie są najciekawsze:

Space Hulk-Jednym z najciekawszych powstałych rozszerzeń jest Space Hulk, stworzony przez francuskiego modera Kornelorda. W zamierzeniu miał on być wzorowany na planszowej produkcji pod tym samym tytułem.

Killteam-będący odmianą Last Stand. Jest jednak dużo ciekawszy od oryginalnej wersji. W zabawie może wziąć udział do pięciu graczy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby samotnie kontrolować wszystkie jednostki. Oczywiście dużo prościej jest przeżyć w ogniu walki, jeśli gramy z jakimś towarzyszem. Mod naprawdę jest wart polecenia. Waży niedużo, zaledwie 50 MB, łatwo go zainstalować, a zabawa daje wiele satysfakcji. Do wyboru mamy jednego z pośród aż osiemnastu specjalnie przygotowanych bohaterów, którzy muszą bronić się przed losowo generowanymi falami wrogów.

Brothers of the 4th-Nigdy więcej sztampowych, jednakowych bohaterów, teraz każdy z podkomendnych, których poczynaniami sterujemy, to prawdziwy oryginał. Każdy wraz z przyrostem doświadczenia i nowymi łupami będzie zmieniał wygląd swego pancerza oraz broni, poza tym wprowadzono wiele innych kosmetycznych dodatków.

Riders On The Storm - Chaos Rising
http://www.moddb.com/mods...rm-chaos-rising
Modyfikacja zwiękasza limit jenostek w MP do 250 :!: i posiada wiele innych ciekawych rzeczy

Jest oczywiście wiele więcej modyfikacji które można znaleść na stronach
moddb.com i relicnews

Życze miłej zabawy i zapraszam do dyskusji
Ostatnio zmieniony przez Michal Chaos 2011-04-10, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  

Polecamy

Wysłany: 2011-03-06, 11:03   

Heian 
Anioł Nocy

Wysłany: 2011-03-06, 11:28   

Fajne te mody, ale raczej przydadzą się w Ritributionie, wtedy wszyscy się łączą ;");-)

Bo live, często nie łączy lub coś zwala :-D :-D :-D
"Ja jestem Sa'kage, pan cieni. Zagarniam cienie, których Cień nie sięga. Jestem zbrojnym ramieniem zbawiania. Jestem Nocnym Wędrowcem. Jestem Szalami Sprawiedliwości. Jestem Tym, Których Strzeże Niewidocznego. Jestem Zabójcą-Cieniem. Jestem Bezimienny. Zbrukani nie pozostaną bez kary. Moja droga jest trudna, ale niezłomnie jej służę. W hańbie i honorze, we wstydzie i godności. W ciemności i w świetle. Będę zaprowadzał sprawiedliwość i miłował łaskę." - Durzo Blint
Anioł Nocy

Blog – Mój osobisty blog z opowiadaniami.

Withord 

Wysłany: 2011-03-06, 11:32   

Widziałem filmiki Space Hulka i wygląda naprawdę interesująco!

Limit znaków w podpisie jest zbyt mały abym mógł przeprowadzić inwazję tyranidów na pełną skalę.

Michal Chaos 
Glory for Chaos

Wysłany: 2011-03-07, 13:13   

Heian napisał/a:
Fajne te mody, ale raczej przydadzą się w Ritributionie, wtedy wszyscy się łączą ;");-)

Bo live, często nie łączy lub coś zwala :-D :-D :-D

Racja te mody będą chodziły pod Retribution ale też pod pozostałe części.
Mam takie pytanie ściągnełem jedną z tych modyfikacji i niewiem gdzie zabardzo wrzucić pliki potrzebne do uruchmienia modyfikacji :oops: ponieważ steam nie tworzy folderu z grą tak więc gdzie wrzucić pliki.

Aspect 
The Mysterious Being

Wysłany: 2011-04-02, 20:11   

Wie ktoś jak można się pozbyć numerków zamiast nazw w space hulk?

Withord 

Wysłany: 2011-04-02, 20:35   

Pewnie tak jak przy FoKu w DC, trzeba zamienić gdzieś w folderze z opisami nazw plik w języku polskim na plik w języku angielskim.

Limit znaków w podpisie jest zbyt mały abym mógł przeprowadzić inwazję tyranidów na pełną skalę.

Aspect 
The Mysterious Being

Wysłany: 2011-04-03, 08:47   

Jeśli ktoś miałby ten sam problem, to wystarczy wyciąć wstawkę Space_Hulk.ucs z folderu English do Polish. (lokalizacja (dysk) Steam/SteamApps/common/dawn of war ii/game assets/locale)

Michal Chaos 
Glory for Chaos

Wysłany: 2011-04-11, 10:34   

I znów mam problem z modem :-x ściągnełem mod Riders On The Storm - Chaos Rising instalator poprosił żeby wskazać folder z grą Chaos Rising "F:\Program Files\Steam\steamapps\common\dawn of war 2", na pulpicie wyskoczyła ikona do uruchomienia modyfikacji klikam na ikone poczym gra się uruchamia i nadal mam zwykłego Chaos Rising :cry: co mam zrobić żeby mod się uruchomił :?: prosze o pomoc.

Polecamy

Wysłany: 2011-04-11, 10:34   

Odpowiedz do tematu